ASTROLOGICKÝ VÝKLAD

Prostredníctvom astrologického výkladu vám viem zodpovedať otázky ohľadom vašej karmy, životného nastavenia, talentov, vnímania sveta, sebarealizácie a životnej cesty. Tiež viem predpovedať budúcnosť a témy, ktoré budete v budúcnosti riešiť v oblasti kariéry, vzťahov, manželstva či detí. Predpovedanie cyklov pre kariérny úspech, cestovanie, deti, manželstvo a vzťahy robím na vyžiadanie / iba s vašim súhlasom. Tiež sa viem zamerať na vzťah dvoch ľudí a potenciál ich vzájomného súznenia. 

Astrologický výklad viem urobiť prostredníctvom systému védskej astrológie alebo prostredníctvom „našej“ západnej astrológie. Védsku astrológiu však výrazne preferujem pre jej komplexnosť a zmysel pre detail.

Ako astrológiu vnímam a ako podávam výklady, si môžete vypočuť na mojom podcaste.

Pre výklad potrebujem poznať Váš dátum narodenia, miesto narodenia a presný čas narodenia. Prípadne potrebujem poznať aj dátum, miesto a čas narodenia vášho partnera (dieťaťa, kolegu, šéfa, svokra…), ak budeme pozerať výklad nejakého vzťahu. Prosím, pre takýto typ výkladu, pre výklad vzťahu, kde sa pozeráme aj na horoskop partnera, vždy získajte aj jeho súhlas s prevedením výkladu. Zároveň nie je vhodné robiť výklad osobám mladším ako 18 rokov (mimo vzťahu rodič-dieťa). 

Oblasti výkladu

  • Osud a životná cesta
  • Kariéra a práca
  • Manželstvo
  • Vzťahy
  • Karma a karmické záťaže
  • Predpoveď na rok

Forma výkladu a cena

Výklad posielam ako hlasovú nahrávku + pdf report s Vašim horoskopom (v AJ, generovaný systémom) cez e-mail. Výklad má štandardne dĺžku 20 – 30 minút. Štandardne viem výklad vypracovať behom týždňa až dvoch. Pre objednávku výkladu mi, prosím, napíšte e-mail na petra.nemcekova.eu@gmail.com.

Cena výkladu je 40 eur