LIEČENIE & ODBLOKOVANIE

Tento typ liečenia robím na diaľku na základe Vašej otázky, popisu problému alebo konkrétnej požiadavky, čo Vás trápi, čo sa Vám opakuje a čo potrebujete odstrániť / odblokovať. Počas liečenia používam viaceré techniky, aby som sa dostala ku koreňu problému, a to od výkladu kariet, cez čítanie v energetickom poli, náhľad do minulých životov, ukotvenie energie cez konštelácie až po prácu s kyvadlom.

Liečenie a odblokovanie je vhodné robiť vtedy, keď sa nevyznáte v situácii, v ktorej sa náchádzate a máte pocit, že do nej vstupujú rôzne energie, nad ktorými nemáte kontrolu. Alebo vtedy, keď sa vám situácie opakujú stále dokola a máte pocit, že už neviete, čo máte spraviť, aby ste zmenili seba a svoj život. Najskôr sa pozerám na to, čo sa deje a následne to dopĺňam o liečenie, kde rozpúšťam staré nánosy a energie, ktoré sa v situácii / vo vzťahu / na životnej ceste, nachádzajú a znemožňujú ďalší rozvoj a postup. Najčastejšie sa ukazujú minulé životy a nastavenia vyplývajúce z nich, rodové vzorce a karma a tiež naše vnútorné nastavenia a zažité spôsoby fungovania, negatívne emocionálne reakcie ale aj potlačené strachy, nenávisť či hnev.

Nie vždy sa podarí jednu tému preliečiť behom jedného sedenia. Niektoré témy sú pre náš život kľúčové a sprevádzajú nás denne. Vtedy je dobré opakovať liečenie a ísť postupne od najvrchnejších vrstiev hlbšie a hlbšie do všetkých jemnejších vrstiev a energií, záložných programov a všetkých iných poistných spúšťačov, ktoré sa tam môžu nachádzať, než sa téma úplne uzavrie a lekcia duše ukončí. Pre liečenie je kľúčový aj postoj samotného klienta, jeho ochota sa zmeniť, vypočuť informácie a pracovať aktívne na tom, aby sa vedome nevrátil do starých koľají.

Forma liečenia a cena

Liečenie realizujem na diaľku a Vám z neho posielam písomný záznam, kde zhŕňam všetko, čo sa ukázalo, prečo sa to ukázalo a čo sa mi podarilo preliečiť, kam sa mi podarilo tému a energie posunúť. Liečenie viem zrealizovať behom týždňa až dvoch od objednávky. Pre objednávku liečenia mi, prosím, napíšte e-mail na petra.nemcekova.eu@gmail.com.

Cena za odblokovanie jednej oblasti / v rámci jednej otázky je 60 eur