O MNE

Volám sa Petra, som povolaním novinárka, event manažérka, project manažérka a account manažérka. Som matka dvoch dcér, majiteľka dvoch kokeršpanielov, jedného zatúlaného dedinského kocúra a štyroch čudne pomenovaných slepíc. 

Láske k astrológii som prepadla pred viac ako desiatimi rokmi. Učarovala mi védska astrológia pre svoju komplexnosť, konkrétnosť a hlboké korene v histórii. Výklad kariet sa pridal akosi prirodzene a som mu za to veľmi vďačná, pretože je mojim každodenným spoločníkom a radcom pri väčších i menších životných otázkach. Ostatné techniky mi boli najskôr učiteľmi a vodcami na mojej vlastnej ceste životom, až neskôr som sa odvážila ich poskytnúť aj svojim klientom.

Mojou najväčšou vášňou a zároveň technikou s najvýraznejšou účinnosťou sa po viacerých rokoch praxe pre mňa stali práve rodinné konštelácie. Dodnes sa v nich vzdelávam, rovnako ako sa vzdelávam aj v ďalších technikách a rozširujem svoje znalosti napríklad o psychosomatiku, tradičnú čínsku medicínu a vizualizačné techniky.

Učila som sa (a stále sa u niektorých aj ďalej učím) od Karolína KučerováSophie Joya, Katarína Hledíková, Zuzana Galuszková, Andrea Stünkel, Adéla Urbancová, Marc BoneyKapiel Raaj či Janet M. Perez.